Anasayfa » Televizyon » Yasak dizisi ekranlara veda ediyor

Yasak dizisi ekranlara veda ediyor

atvATV ekranlarının yeni başlayan dizisi erken bitiyor. Düşük reytingler sebebiyle Yasak dizisi final yapma kararı aldı

Fatma Aliye Hanım’ın Muhadarat isimli romanından esinlenerek dizi haline getirilen TMC Film imzalı Yasak dizisi final yapmaya hazırlanıyor. Fikret Kuşkan, Deniz Çakır ve Burak Yamantürk gibi başarılı oyuncuların başlıca rollerini paylaştığı, Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini yaptığı ve Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği Yasak dizisi düşük reytingleri sebebiyle 9.bölümüyle final yapacak. Buna göre Yasak dizisi final bölümüyle 13 Haziran Cuma akşamı atv’de ekrana gelecek.
YASAK DİZİSİ KONUSU
Yapımcılığını Erol Avcı’nın, yönetmenliğini ise bugüne kadar pek çok uzun soluklu ve başarılı dizinin yönetmenliğini üstlenmiş olan Kudret Sabancı’nın yaptığı dizinin başrollerinde FİKRET KUŞKAN, DENİZ ÇAKIR ve BURAK YAMANTÜRK yer alıyor.
Senaryosunu Volkan Sümbül, Emre Özdür, Meryem Gültabak ve Ali Demirel’in yazdığı dizinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’na kurulan sette gerçekleştiriliyor. Osmanlı’nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs ve hayallerle yeniden anlamlandığı bir hikayeyi anlatıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top