Anasayfa » Teknoloji » ‘Türk bayrağını yakma’ karşılıksız kalmadı

‘Türk bayrağını yakma’ karşılıksız kalmadı

1Ermeni askerlerinin Türkiye’ye yaptığı hakaretten ötürü harekete geçen Cyber-Warrior’a bağlı Akıncılar Hack Grubundan yanıt gecikmedi.
Ermenistan’ın işgali altında bulunan Azerbaycan toprağı Yukarı Karabağ’da gösteri yapan Ermeni askerleri, üzerinde Türkiye ve Azerbaycan bayrağı olan tuğlaları kırarak eğitim yapmışlardı. Cyber-Warrior Akıncılar hacker grubu bu duruma tepki olarak Ermenistan Parlamento sitesinin de aralarında bulunduğu yüzlerce Ermeni sitesini hackleyerek tepkilerini gösterdi.
Cyber-Warrior Akıncılar hackledikleri sitelere gözünün üstüne onursuz yazılmış asker resminin yanı sıra Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’un Çanakkale şiirinden “Şüheda gövdesi, bir baksana dağlar taşlar… O, rükû olmasa, dünyada eğilmez başlar, Yaralanmış temiz alnından uzanmış yatıyor; Bir hilal uğruna ya Rab, ne güneşler batıyor” mısraları ile ünlü Edebiyatçı Mithat Cemal Kuntay’ın On Beş Yılı Karşılarken şiirinden “Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır. Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır” mısralarını sitelerin girişine koydu.

Ermenistan sitelerine saldırılar yapan Cyber-Warrior Akıncılar konuyla ilgili olarak “Bayrağımızı çiğneyen ona her kötülüğü yapan bizden daha fazlasını bulacaktır. Nasıl sizin özünüz olan bayrağınıza bir kötülük yapmıyorsak sizin de bizim bayrağa yapma hakkınız yoktur. Bu tür olaylar hep hedefimiz olmuştur, olmaya da devam edecektir” açıklamasında bulundu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top