Anasayfa » 3.Sayfa » Sedanur olayında Müge Anlı’nın programına çıkan o isim gözaltında!

Sedanur olayında Müge Anlı’nın programına çıkan o isim gözaltında!

Kars’ta kaybolduktan 7 gün sonra cansız bedeni bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in ölümüyle ilgili Müge Anlı’nın programına katılan bir kişi daha gözaltına alındı.

Kars Kağızman’da kaybolduktan 7 gün sonra cesedi bulunan 9 yaşındaki Sedanur Güzel’in katilleri aranıyor. Ertan B.’tan sonra, Müge Anlı’nın programına çıkan Himmet Uç gözaltına alındı. Himmet Uç yaptığı açıklamalarda çelişkili ifadeler veriyordu.

MÜGE ANLI’YI BİLE KUŞKUYA DÜŞÜRDÜ

Sedanur’un bulunması için ATV’deki programa katılan Himmet Uç, Müge Anlı’yı bile kuşkuya düşürmüştü. Dünkü yayında da anlattığı bir çok şey yalan çıkınca Himmet Uç için İstanbul Emniyeti düğmeye bastı. Himmet Uç yayından sonra kaldığı otelde gözaltına alındı.

“BEN SUÇSUZUM”

Sorguya götürülen Himmet Uç, ”Benim bu işle ilgim alakam yok, benim başka söyleyecek bir şeyim yok. Uzaktan yakından bu konuyla alakam yok. Suçsuz günahsızım ben” açıklamasında bulundu.

CANLI YAYINDA PANİKLEMİŞTİ

Müge Anlı’ya çıkan Himmet Uç dün ATV ekranlarındaki programda çelişkili ifadeler vermişti. Müge Anlı ve programın psikoloğu sıkıştırdıkça Himmet Uç daha da paniklemişti.

BİR KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Olayla ilgili olarak Ertan B.tutuklanmıştı. Ertan B. de Müge Anlı’nın programına çıkmış ve çelişkili ifadeleri ile kuşku yaratmıştı. Araştırmalar sonunda Ertan B.’nin sahte kimlikle gezdiği ve cezaevi firarisi olduğu ortaya çıkmıştı. Cezaevinde tutuklu olan Ertan B. bir itirafta bulunmazken cep telefonundan cinsel içerikli videolar, facebook hesabından da sapkın eğilimli cinsel paylaşımlar çıkmıştı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 20 kişinin notuyla, Toplam: 3,20 / 5 Yıldız)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top