Anasayfa » Televizyon » Müge Anlı Yayın Tekrarı » Müge Anlı, Nazmiye Çam Cinayetinde Sonucu belli oldu

Müge Anlı, Nazmiye Çam Cinayetinde Sonucu belli oldu

Türkiye’nin soluk soluğa izlediği Nazmiye Çam cinayeti davasında mahkeme son sözünü söyledi. Müge Anlı verilen kararı canlı yayında açıkladı

Müge Anlı ile Tatlı Sert ekranlarında merakla beklenen konu Nazmiye Çam Cinayetinde kararın ne olacağı. Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 2009 yılında işlenen cinayetin zanlıları için karar ne karar verileceği merak konusu oldu

Trabzon Akçaabat’ta yaşayan iki çocuk annesi Nazmiye Çam 8 yıl önce vahşice bir cinayete kurban gitmişti. Katil zanlıları olarak genç kadının eşi Hasan Şükrü Çam, kayınpederi Ali yaşar Çam ve kayınbiraderi Ahmet Çam tutuklanmıştı. Daha sonra bu 3 isim cezaevinden çıkarak katillerin bulunması için Müge Anlı’nın programına katılmıştı. 8 yıl boyunca devam eden Nazmiye Çam cinayeti davası devam etti. Son duruşma da dün görüldü.

Müge Anlı bugünkü yayınında mahkemenin verdiği kararı açıkladı. Mahkeme; eş Hasan Şükrü Çam ve kayınpeder Ali Yaşar Çam’a “tasarlayarak kasten adam öldürme” suçundan müebbet hapis cezası verdi. Kayınbirader Ahmet Çam’ın olay zamanı 18 yaşından küçük olması nedeniyle 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

MÜGE ANLI UZUN SÜREDİR ÇALIŞIYORDU
Nazmiye Çam, 2 Kasım 2009 yılında yanına aldığı 5 yaşındaki zihinsel engelli oğlu ile Akçaabat ilçesindeki Merkez İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan diğer oğlunu okuldan almak için evden ayrıldı. Aynı günün akşamı Nazmiye Çam’ın zihinsel engelli oğlu, ilçeye bağlı Darıca beldesinde tek başına dolaşırken bulunmuş, annesi ise kaybolmuştu… Bu olaydan bir süre sonra anne Nazmiye Çam’ın cesedi, Vakfıkebir ilçesi sahilinde bulunmuştu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 5 kişinin notuyla, Toplam: 2,00 / 5 Yıldız)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top