Anasayfa » Televizyon » Müge Anlı Nazmiye Çam cinayeti Mahkeme sonucu

Müge Anlı Nazmiye Çam cinayeti Mahkeme sonucu

müge-anlı-şaşırma

Müge Anlı’nın uzun süredir üzerinde çalıştığı Trabzon Nazmiye Çam cinayeti dosyasında bugün Yargıtay tarafından davaya devam edildi.

NE OLMUŞTU?
Nazmiye Çam, 2 Kasım 2009 yılında yanına aldığı 5 yaşındaki zihinsel engelli oğlu ile Akçaabat ilçesindeki Merkez İlköğretim Okulu 1. sınıfta okuyan diğer oğlunu okuldan almak için evden ayrıldı. Aynı günün akşamı Nazmiye Çam’ın zihinsel engelli oğlu, ilçeye bağlı Darıca beldesinde tek başına dolaşırken bulunmuş, annesi ise kaybolmuştu… Bu olaydan bir süre sonra anne Nazmiye Çam’ın cesedi, Vakfıkebir ilçesi sahilinde bulunmuştu.

YARGITAY’DA DAVA GÖRÜLDÜ
Müge Anlı’nın ekranlara taşıdığı ve Türkiye’nin merakla izlediği Trabzon’un Akçaabat İlçesi’nde Nazmiye Çam Cinayetin’de Yargıtay bugün ilk kararını verdi. Davada haklarında müeabbet hapis cezası istenen baba Ali Yaşam Çam ile Nazmiye Çam’ın kocası Hasan Şükrü Çam ile ilgili dava bugün görüldü. Davada Hasan Şükrü Çam’ın avukatı savunmasında, maddi delillerin dosya eksikliğinden ifade verirken Ali Yaşar Çam’ın avukatı savunmasında ise, bu cinayetle ilgili başka faillerin olduğu üzerinde durdu. Yargıtay ise alınan savunmaların ardından kararın 5 Mayıs 2016 tarihinde açıklanacağı kararını verdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top