Anasayfa » Televizyon » Esra Erol Sunucu, Eda Erol Oyuncu!

Esra Erol Sunucu, Eda Erol Oyuncu!

Evlilik programlarının sevilen sunucusu Esra Erol kardeşi için imkanlarını devreye soktu.

esra erol sunucu eda erol oyuncu 137186
Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, oyuncu olmayı çok istiyor. Bir süredir tiyatro eğitimi alan Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, ilk filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor. Esra Erol sunucu Eda Erol oyuncu!

ESRA EROL KARDEŞİNİ “YILDIZ” YAPACAK!

Türkiye’nin başarılı sunucularından Esra Erol, bu kez evlendirmek için değil star yapmak için uğraşacak. Evlilik programlarının başarılı ismi Esra Erol’un kardeşi Eda Erol oyuncu olmak istiyor.

Esra Erol kardeşi Eda Erol için bütün imkanlarını devreye sokuyor. Eda Erol iki yıldır tiyatro eğtimi alıyor. Oyunu olmayı çok isteyen Eda Erol, bu hayaline kavuşmak üzere.

Eda Erol ilk sinema filmi için kamera karşısına geçti. Sinemada seyirciyle buluşacak olan Stajyer Mafya filminde Eda Erol’da olacak. Stajyer Mafya filminde Naz Elmas, Hilmi Cem ve Lemi Filozof başrolleri paylaşırken, Eda Erol ise Hilmi Cem’in eski sevgilisini canlandıracak.

Oyuncu olmayı çok isteyen Eda Erol, önümüzdeki sezon bir de tiyatro oyununda yer alacak. Esra Erol’un kardeşi Eda Erol, başarılı bir oyuncu olmak için elinden geleni yapıyor. kaynak mansettv

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top