Anasayfa » Televizyon » Ekranlara veda ediyor

Ekranlara veda ediyor


Her Çarşamba izleyiciyi ekran başına kilitleyen Meryem final yapıyor iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Meryem’in çektiği acıları kendi acıları gibi benimseyen onunla ağlayıp onunla gülen tüm diziyi sevenler Meryem neden final yapıyor? diye merak içinde. Reyting yarışlarında yaz aylarında zirveyi kimseye kaptırmayan dizi son zamanlarda ivme kaybetti. Güçlü kadrosundan birbirinden başarılı ismi barındırıyor. Başrollerde ise Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş yer almakta. Peki Meryem ne zaman bitecek? Meryem final bölümü ne zaman gibi tüm merak ettiklerinizi haberimizden bulabilirsiniz.

MERYEM FİNAL YAPIYOR- MERYEM DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?
Televizyonlarda yeni yayın döneminin başlamasıyla beraber, yaz sezonundan kalma birçok dizi sezonun iddialı yapımlarının gölgesinde kalarak final gerçeğiyle yüz yüze geldi. Bu kez de Kanal D’nin geçtiğimiz haftalarda reytinglerin galibi olan dizisi Meryem final ihtimaliyle karşı karşıya. Peki, Çarşamba günlerinin galibi Diriliş Ertuğrul karşısında yayınlanan Meryem için erken veda görünüyor mu?

Yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan ve sarmal senaryosu ile diğer yapımlar arasından sıyrılan Meryem, geçtiğimiz aylarla büyük başarılar yakalamıştı. Ancak senaryonun yetersiz kaldığı ve hikayenin artık çözümlendiği söylenen Meryem dizisinin eski reytinglerini yakalayamamasının yanında bu nedenlerle de finale doğru gidebileceği söyleniyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top