Anasayfa » Magazin » Özgün: Baba olmak eve koşa koşa gelmekmiş

Özgün: Baba olmak eve koşa koşa gelmekmiş

Pop müziğin güçlü seslerinden Özgün, oğlu Ediz’e kavuştuğu an hayatının değiştiğini söyledi. Ünlü şarkıcı, oğluyla ilk karşılaşmalarını şu sözlerle anlattı: “Çok büyük bir mucizeye tanıklık ediyorsunuz. Çok ilahi bir an sanki ve o anın tarifi yok.”

Özgün, oğlu Ediz ile Anne Bebek Dergisi’nin 200. Sayısı için Şahver Koçulu’nun objektifine poz verirken birlikte neler yaptıklarını da Aslıhan Gündüz’e anlattı.

Ediz’in Bambam kostümü Ella Tasarım By Seda Çıtak’tan. Pop müziğin güçlü ve bir çok başarıya imza atmış isimlerinden Özgün, mutlu bir evlilik hayatı olduğunu ve oğlu Ediz’e kavuştuğu andan itibaren hayatının her sürecinin değiştiğini dile getirdi. Oğlu ile ilk karşılaşmalarını : ‘’ Çok büyük bir mucizeye tanıklık ediyorsunuz. Çok ilahi bir an sanki ve o anın tarifi yok. ‘’ duyguları ile anlattı. Oğlu Ediz’in sağlığı ve eğitimi için başta eşi Nida Uğurlu ve ailesi olması üzere tüm destekçileri ile birlikte büyük bir özveri gösteren Özgün, çocuk sahibi olmayı düşünen ailelere ; ‘’ İyi ve kötü tüm ihtimalleri göz önünde bulundurarak bir çocuk sahibi olmaya karar verilmeli. Hayatta ne ile karşılaşacağınızı bilemiyorsunuz. Olayın ‘ neden ben ‘ kısmına değil de ‘ iyi ki ben ‘ tarafına bakmalarını tavsiye ederim. İşler o zaman çok daha kolay hale geliyor. ‘’ dedi.

“ÇOCUĞUNUZ TÜM DÜNYANIZ OLUYOR ! “
Sevilen sanatçı Özgün, “Çocuk, olgunlaşırken aynı zamanda güç de verir. Sizde durumlar nasıl oldu?” sorusuna : ‘’ Çok daha duygusal biri oldum. Daha iyi ve duyarlı oluyorsunuz. Üstelik bu dahalar da artıyor. Artık “hep ben” yerine “artık hep o” diyebileceğiniz kadar çocuğunuz oluyor dünyanız. ‘’ şeklinde çok daha duygusal ve duyarlı biri olduğunu dile getirdi. Baba olmayı dünyanın en tatlı duygusu olarak tanımlayan Özgün, “Çocukla birlikte anlıyorsunuz ki öncesindeki evlilik değil evcilikmiş. Bir aile olduğunuzu ebeveyn olduğunuzda anlıyorsunuz.“ diyerek düşüncelerini dile getirdi.

‘’BABA OLMAK EVE KOŞA KOŞA GELMEKMİŞ !‘’
Özgün baba olmayı : ‘’ Dünyanın en tatlı duygusuymuş. İstediğin kadar yorgun ol, çocuğun sana bir sarılsın tüm yorgunluğun gidiyor derlerdi. Bunun gerçekten öyle olduğunu gördüm. Baba olmak böyle bir şeymiş. Eve koşa koşa gelmek, anında özlemek, abartılan duyguları anlamakmış baba olmak. ‘’ şeklinde tanımladı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( 3 kişinin notuyla, Toplam: 3,67 / 5 Yıldız)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top