Anasayfa » Spor » Abdullah Avcı istifa etti.

Abdullah Avcı istifa etti.

abdullah-avciVe Abdullah Avcı dönemi sona erdi! İstifa…
A Milli Takım’ın aldığı başarısız sonuçlardan sonra TFF Abdullah Avcı ile yolları ayırdı. Fatih Terim’in tekrar milli takımın başına gelmesi bekleniyor.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun binasında yöneticiler ve Abdullah Avcı arasında yapılan toplantıda anlaşmaya varıldı ve milli takım ile Avcı’nın yolları ayrıldı.

Avcı’nın yerine ise Fatih Terim’in gelmesi bekleniyor.

Göksel Gümüşdağ ile Terim Florya Metin Oktay Tesislerinde bir araya gelmişti. Bu gelişmenin ardından Gaziantepspor maçı sonrasında da Terim “Beni 40 yıldır tanıyan tanır, bilen bilir. Bir takımın başında teknik direktörü varken, asla ve asla transfer görüşmesi yapmam” demişti. Bu gelişmenin ardından Terim’in Milli Takım’ın başına gelmesi için bir pürüz de kalmadı.

İŞTE AVCI’NIN İLK SÖZLERİ

Fatih Terim’e Milli Takım’ı da çalıştırması teklif edildiği haberini Futbol Federasyonu yalanlamayınca Teknik Direktör Abdullah Avcı istifasını sundu. Avcı, ” Futbolun içinde kazanmak da kaybetmek de olduğu gibi, birlikte çalışmak ve ayrılmak da var. Ayrılmanın doğru karar olduğunu düşündüm ve görüşümü TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile paylaştım. Tüm çalışma arkadaşlarıma verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim” dedi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (bu habere not ver)
Loading...

Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir

Scroll To Top